ماموریت  ما

انتخاب بهترین راه برای حمل کالا همواره یکی از دغدغه ­های کسب­ و کارها بوده است. اینکه کالا در زمان معین به مقصد برسد، امنیت کالا حفظ شود، امکان رهگیری وضعیت محموله در مسیر مشخص باشد و از همه مهمتر، بار با مناسب­ترین هزینه حمل شود نیازمند جستجوی زیاد در میان شرکت­های مختلف فعال در زمینه حمل و نقل و رانندگان فعال در این حوزه است که معمولا با یافتن اولین راه در دسترس متوقف می­شود.

این در حالی است که به دلیل عدم بهینگی­ های فراوان در صنعت حمل و نقل در ایران از جمله بازگشت بدون بار از مقصد، عدم وجود سیستم­ های فناورانه اطلاعاتی و نبود صرفه مقیاس، حمل کالا با هزینه بالایی انجام شده یا در صورت پایین بودن قیمت، نیازمندی­های کیفی ویژه هر کسب و کار فراهم نمی شود. ممکن است بهترین خدمات حمل و نقل کالا برای یک شرکت حمل بار در کوتاه­ترین زمان باشد و برای شرکت دیگر که عجله ای برای حمل بار ندارد باربری با ارزان­ترین قیمت و ایمن­ترین راه باشد.

از آنجا که فعالان فعلی حمل و نقل هریک در یک بخش از آن توانمندی دارند و هریک به تنهایی نمی­توانند در تمامی حوزه ­های نیازمندی صاحبان بار در بهترین حالت خدمت­ رسانی کنند، شرکت “BestWay” با عقد قرارداد با ناوگان­های حمل کالا و رانندگان مستقل و شناختی که از تمام شیوه حمل کالای داخلی و بین المللی دارد بهترین راه در لحظه درخواست حمل بار و متناسب با نیازمندی­های صاحب بار شناسایی نموده و تا رسیدن کالا به مقصد آن را رهگیری می­نماید. لازم به ذکر است که با توجه به حجم گسترده همکاری مشترک “BestWay” با ناوگان­های حمل و نقل کالا و اخذ تخفیف قابل توجه از ایشان با توجه به تامین بار در دو مسیر رفت و برگشت، حمل بار در نهایت با هزینه کمتری برای مشتری انجام می­شود.

ما در “BestWay” در تلاشیم تا به پشتوانه پرسنل مجرب و آموزش ­دیده و فناوری پیشرفته اطلاعاتی خود با ایجاد روابط صمیمانه با صاحبان بار، ارزش­هایی فراتر از حمل کالا ارائه داده و به عنوان نماینده معتمد شما در حوزه توزیع و حمل کالا مسائل خاص شما در این حوزه را برطرف کرده و سالیان سال همراهتان باشیم.